TopZinc R+

Antykorozja zbrojenia Topzinc R+

TopZinc R®+ to protektor cynkowy do ochrony katodowej zbrojenia pośrednio podłączany do pręta zbrojeniowego. Protektor cynkowy stosuje się  w przypadku, kiedy nie mamy  dostępu do prętów zbrojeniowych. Protektor cynkowy do ochrony katodowej prętów zbrojeniowych TopZinc R®+ podłącza się do zbrojenia przy użyciu zestawu podłączeniowego. Po podłączeniu protektora cynkowego i wypełnieniu przestrzeni, w których znajduje się protektor i zestaw podłączeniowy, rozpoczyna się proces ochrony antykorozyjnej prętów zbrojeniowych. Protektor cynkowy  TopZinc R® + chroni zbrojenie w elementach żelbetowych poddanych klasie ekspozycji zgodnie z  PN-EN 206-1:2003. Każdy z protektorów cynkowych TopZinc R® + posiada dwa metaliczne przewody podłączeniowe.

Protektor cynkowy do ochrony katodowej stali zbrojeniowej TopZinc R® +  występuje w trzech różnych wymiarach ze względu na to, że mieści wewnątrz różne wagowo rdzenie cynkowe:

TopZinc R – odmiana 70  wys:szer:grub [mm] 30:30:70 – z masą rdzenia cynkowego 70g

TopZinc R – odmiana 140 wys:szer:grub [mm] 30:50:70 – z masą rdzenia cynkowego 140g

TopZinc R – odmiana 210 wys:szer:grub [mm] 30:70:70 – z masą rdzenia cynkowego 210g

Standardową odmianą protektora cynkowego  TopZinc R® +  jest odmiana TopZinc R® + odmiana 70 z  70 gramowym rdzeniem cynkowym

KARTA TECHNICZNA TopZinc R+

Produkty TopZinc® są  chronione w Polsce prawem patentowym.