TopZinc R

ochrona antykorozyjna zbrojenia Topzinc Rochrona antykorozyjna zbrojenia Topzinc R mocowanie

TopZinc R® to protektor cynkowy do ochrony katodowej zbrojenia  bezpośrednio podłączany do pręta zbrojeniowego. Protektor cynkowy do ochrony katodowej prętów zbrojeniowych stosuje się  w przypadku, kiedy mamy nieograniczony i swobodny dostęp do prętów zbrojeniowych.  Po zabetonowaniu elementów zbrojenia z podłączonymi uprzednio protektorami TopZinc R®, rozpoczyna się proces ochrony antykorozyjnej prętów zbrojeniowych. Protektor cynkowy  TopZinc R® chroni pręty zbrojeniowe w elementach żelbetowych poddanych klasie ekspozycji zgodnie z  PN-EN 206-1:2003. Każdy z protektorów cynkowych TopZinc R® posiada cztery metaliczne przewody podłączeniowe, specjalne zagłębienie wzdłuż dłuższego boku, które służy do odpowiedniego podłączenia protektora do pręta zbrojeniowego.

Protektor cynkowy do ochrony katodowej stali zbrojeniowej TopZinc R® występuje w trzech różnych wymiarach ze względu na to, że mieści wewnątrz różne wagowo rdzenie cynkowe:

TopZinc R – odmiana 70  wys:szer:grub [mm] 30:40:70 – z masą rdzenia cynkowego 70g

TopZinc R – odmiana 140 wys:szer:grub [mm] 30:60:70 – z masą rdzenia cynkowego 140g

TopZinc R – odmiana 210 wys:szer:grub [mm] 30:70:80 – z masą rdzenia cynkowego 210g

Standardową odmianą protektora cynkowego TopZinc R®  jest odmiana TopZinc R®  odmiana 70 z  70 gramowym rdzeniem cynkowym

KARTA TECHNICZNA TopZinc R

Produkty TopZinc® są  chronione w Polsce prawem patentowym.